המכורים לעבודה

מכורים-לעבודה

בס"ד

בזמן האחרון אני נתקלת שוב ושוב בתמונות מפתות ברחבי הרשת של בחורה בחוף יפהפה בקריביים, לבושה בביקיני, יושבת על כסא נח עם קוקוס ממולא במרגריטה קפואה וקש עם מטריית נייר בראשו והיא……מקלידה וסוגרת עסקאות במחשב.
עוד תמונה: גבר על יאכטה, משקפי שמש ושיזוף של ימים רבים של גלישה, ולאור קרני שמש אחרונות של שקיעה הוא….. סוגר עסקאות על הנייד.
ועל חדר מלון על חוף יווני בצבעי כחול ולבן, ועדיין בפיג'מה, סוגרים עסקאות עם הצד השני של הגלובוס.
חיי המסחר של חלק גדול מהאנושות במאה ה – 21.
בשבועות האחרונים הייתי גם אני במקום הזה. מנהלת קמפיין טלפוני לגיוס לקוחות חדשים. כאלה שלא פגשתי מעולם. ורוב השיחות נעשות….בכל מקום שרק אבחר. בכל מקום שהוא!!!
וגיליתי משהוא מעניין ביותר,
אף על פי שהאדם בצד השני של האפרכסת, הווטסאפ או המחשב, לא רואה אותי בכלל, (למעט מישהי אחת שהתעקשה לחזור אלי בטלפון וידאו ואני מיהרתי להתאפר קודם…) אני יכולה להתלבש ולהראות כרצוני. לכאורה אין לי שום מגבלה, ובכל זאת היה הבדל חד בין השיחות אותן ניהלתי כשהייתי לבושה, מאופרת, נעולה ומטופחת לבין אילו ש… בואו נאמר שלא.
היכולת שלנו להתנהל במטבנו כאשר אנו נראים בעיני עצמנו ממש טוב היא עובדה מוכחת. היא גם נותנת לנו הרגשה של כבוד לעסק ולעבודה שלנו ומחויבות לה. כי כשנוצר מצב שכלקוחה אני מגיעה לביתה של נותנת שרות והיא לבושה בטריינינג מוכתם (מה שקרה פעם…) יותר לא אשוב אליה מפני שכשהיחס שלה לעבודה שלה הוא כזה, אז איך אני מצפה שהיא תתייחס אלי כלקוחה?
שוחחתי השבוע עם אשת עסקים מאפרת במקצועה. והסדנא – הרצאה שהיא מעבירה היא איך להתאפר בחמש דקות ליום עבודה מושלם. לדעתי זו מיומנות שהיא מאסט לכל אשת עסקים. ניתן גם לפתח את אותה הרצאה לביגוד ואקססוריז. איך להתלבש ולהתקשט בעשר דקות, (בכל זאת… חחח) ליום עבודה מושלם. גם במלון, גם ביאכטה, גם על שפת הים, ופחות, פחות במיטה…(בכל זאת….חחח)

שתפו את הפוסט

השארת תגובה

מגזין מדור לדור - גיליון החודש
מגזין מדור לדור 127
המלצות החודש
לרכישה
לרכישה
לרכישה
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
צור קשר
advizy.me יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

משחקי חשיבה במבצע - מודעה
הפייסבוק שלנו
האוכל כמשחק
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן