הכוהן הגדול

הכוהן הגדול

הכוהן הגדול – המסע ממשיך לכיוון פנימיות האדם. האם האדם נותן אמון בעצמו אחרי כברת הדרך שהוא עשה או שאולי הוא צריך יועצים חיצוניים כי עדיין אינו בטוח בעצמו?
תיאור הקלף – דמות הכוהן הגדול במרכז שתי הידיים שלו מורמות כלפיי מעלה ביד אחת הוא מחזיק שרביט וביד השנייה הוא מסמל את אות הניצחון.
על ראשו יש כתר יש לשים לב שהכתר והשרביט בצבע צהוב המעיד על שמחה ואופטימיות יש לציין שראש השרביט נראה כמו עץ אשוח המעיד על התחדשות ועל ביטחון.
גלימתו אדומה עם צלבים מה שמשרה תחושה של דמות רוחנית גדולה כמו הבמה עליה הוא יושב יש לציין שהבמה נראית כמו תיבה .
על התיבה יש שני מפתחות שיוצרים את האות X (בהצלבה) המסמל שיש מספר אפשרויות לפתוח את התיבה.
לפניי הדמות והתיבה עומדים שני דמויות נוספות שעל בגדייהם יש גם את האות וי (ניצחון) בצבע צהוב מה שנותן תחושה של כמרים השומעים אדם רוחני גדול (גורו).
הרקע של הקלף אפור ונראים בהם שני עמודים ומשענת של כיסא מה שגורם לנו להתמקד בדמויות ובסמלים הצהובים הבוהקים מול הרקע האפרורי וגם נותן תחושה של פרופורציה כשהכול נראה אפור יש תקווה.
המפתחות על התיבה מראים שהמפתח בידיים שלנו רק אנחנו לא בטוחים.
פירוש הקלף – קלף זה מרמז שהשואל זקוק לביטחון בבחירה שלו. הביטחון העצמי שלו לא גבוה לגביי הנושא עליו מדובר והוא זקוק לעצות מכולם.
בפועל הוא יודע מה לעשות הוא צריך רק להאמין בעצמו יותר. זה הזמן לשנות דברים להחליט להוציא לפועל את ההחלטות שמזמן קיימות רק הוא לא בטוח בהם . לפעמים קלף זה מרמז שעל השואל ללכת לקבל ייעוץ מקצועי.

שתפו את הפוסט

השארת תגובה

מגזין מדור לדור - גיליון החודש
מגזין מדור לדור 128
המלצות החודש
לרכישה
לרכישה
לרכישה
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
צור קשר
advizy.me יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

משחקי חשיבה במבצע - מודעה
הפייסבוק שלנו
האוכל כמשחק
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן