היום הלבן

תמונה לבנה למאמר שרה שטיינר

לבן או לא לבן? זו השאלה!
רבים האנשים הנרתעים מהצבע הלבן. חלקנו חוששים מהלבן כי הוא מצטייר כמתלכלך מהר, כמשהו אלגנטי, לעיתים יוקרתי ולעיתים סמרטוטי.
שנים רבות לא לבשתי בגדים לבנים, הארון כולו היה בצבעי השחור כחול ולעיתים פרחוני, כשממש "התפרעתי" קניתי חולצה אדומה. לפני מספר שנים פינקתי את עצמי בייעוץ סטיילינג לארון שבסיומו הסטייליסטית הודיעה לי חד משמעית "אין יותר שחור בארון, הולכים רק על בגדים לבנים ובהירים", אחרי הבגד הלבן הראשון התאהבתי בצבע הלבן.

ועכשיו בטח תשאלו את עצמכם מה הקשר בין בגדים לבנים לבין עיצוב פנים ?
יש קשר! כבני אדם אנו מוציאים החוצה את הפנים שלנו, את המחשבות התחושות האהבות שלנו. כמו כל אחד מאיתנו גם אני משליכה על העיצוב את האהבות והחיבורים שלי למרות הנסיון והיכולת להתחבר, לבצע ולהגשים את רצון הלקוח.

קבלו כמה טיפים לעיצוב בית לבן/בהיר מאוד!
ה"טריק" כאן הוא לכלול חפצים עם מרקם (טקסטורה) שונה, שתחושת הנראות והמגע תהיה אחרת: לדוגמה – ספה מרופדת בבד לבן חלק או מחוספס, שטיח שאגי לבן שמרקמו שערות רכות, על הספה "נזרוק" מספר כריות לבנות בבד תחרה או רקומות, אם התאורה ממורכזת לשולחן הסלוני מומלץ לתלות שנדלייר זכוכית (לבן כבר אמרנו (. וילונות קפלים רכים ונופלים ישדרו יוקרה ואלגנטיות, ולחילופין וילונות רומיים ישדרו עיצוב וסגנון אישי.
על מנת שההסבר יהיה ברור יותר, דמיינו לעצמכם כלה לבושה בשמלה לבנה ללא אקססוריז, משעמם נכון?
לעומת זאת, אם לאותה השמלה יתווספו מפתח (דקולטה) מבד ושולי בד רקומים בשילוב חרוזים או פנינים, שרשרת ועגילים, צמיד לבן וסנדלים או נעלים בצבע לבן והופ השמלה נראית שמלה ממגזינים.
ה"טריק" עובד ויעבוד מצוין גם בעיצוב הבית – הלבן שולט, כל הפריטים אמנם לבנים, אבל המרקם שלהם שונה, המרקם השונה הוא שיוצר בעיני המתבונן תחושה של ענין, הנאה ויופי.
** והערה קטנה – שימו לב שהמילה לב מופיעה במילה לבן.

שתפו את הפוסט

השארת תגובה

מגזין מדור לדור - גיליון החודש
מגזין מדור לדור 129
המלצות החודש
לרכישה
לרכישה
לרכישה
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
צור קשר
advizy.me יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

משחקי חשיבה במבצע - מודעה
הפייסבוק שלנו
האוכל כמשחק
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן