הודעת דוברות רכבת ישראל

כריכת הספר הרפתקה ברכבת

לקראת חג הפסח: רכבת ישראל הוציאה אל האור ספר ילדים וסדרת סרטונים בשיתוף פעולה עם כוכב הילדים "הדוד חיים" שמטרתם שיפור היכרות הדור הצעיר עם דגשי הנסיעה ברכבת, בטיחות, אדיבות והתחשבות בנוסעים האחרים

 

עם הגידול המבורך בכמות הנוסעים ברכבת בעשור האחרון, והצורך בלימוד כבר מגיל צעיר את דגשי הנסיעה ברכבת כגון בטיחות בקרבת מסילות ורציפים, נימוס, אדיבות והתחשבות בנוסעים האחרים, החליטו ברכבת לפנות לקהל הצעיר ולהעביר את דגשי הנסיעה ברכבת בדרכים חווייתיות ומהנות. זאת מתוך מחשבה על כך שילדים אלו יהיו הנוסעים הקבועים של הרכבת בעתיד.

בימים אלה, לקראת הפסח בו חל גידול טבעי בנסיעת משפחות וילדים ברכבת, יוצאות אל האור שתי פעילויות במסגרת שלל הפעילויות של רכבת ישראל עבור ילדים.

 

הראשונה: בימים אלה סיימה רכבת ישראל בהוצאה לאור והדפסת ספר ילדים בשם "הרפתקה ברכבת" המתווך לילדים את דגשי הבטיחות, הנימוסים וההתחשבות בנוסעים אחרים, דרך סיפור על נסיעתם של יאיר וזוהר, שני אחים הנוסעים אל חיפה. בדרך הם פוגשים שלל דמויות מעניינות, כגון זוג אזרחים ותיקים, משפחה אשר אוספת את האשפה בתום הנסיעה, נגנים ברכבת ועוד. הספר יחולק חינם ללא עלות בחודשים הקרובים  במסגרת פעילויות שונות בתחנות הרכבת.

 

השניה: שיתוף פעולה עם דמות הילדים "הדוד חיים" הכולל סדרת סרטונים באתר הרכבת שמטרתם לימוד בדרך מהנה של כללי הבטיחות בקרבת תחנת הרכבת והמסילות, תוך שימת דגש על חינוך לערכים מגיל צעיר. באתר יוכלו ילדים ובני נוער ליהנות מסרטונים שהופקו עם "הדוד חיים", חוברות צביעה, פעילויות ומשחקים, סרטוני עשה זאת בעצמך ( DIY) רכבות ועוד.

 

קישור לסרטוני הדוד חיים באתר רכבת ישראל:

https://www.rail.co.il/EnjoytheRoad/Pages/creative-activities-for-children.aspx

 

לא מניחים רגליים על המושבים:

https://youtu.be/JN55B-Ua5e0

 

מפני שיבה תקום:

https://youtu.be/MvzlBR9NfsE

 

אוספים את האשפה לפח בסוף הנסיעה:

https://youtu.be/8CG5k3N1Qjg

 

לפרטים נוספים: דוברות רכבת ישראל

קרדיט תמונות: רכבת ישראל

שתפו את הפוסט

השארת תגובה

מגזין מדור לדור - גיליון החודש
מגזין מדור לדור 129
המלצות החודש
לרכישה
לרכישה
לרכישה
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
צור קשר
advizy.me יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

משחקי חשיבה במבצע - מודעה
הפייסבוק שלנו
האוכל כמשחק
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן