הודיה

סלון

לקום, ללכת לישון, לנשום עמוק ולהודות על מה שיש ועל הטוב שיגיע!

משפט ידוע אומר ש"עם שאין לו עבר אין לו עתיד" כך גם לנו האנשים הקטנים.

לכל אחד ובכל אחד מאיתנו ישנם זכרונות ילדות, מההורים, הסבים והסבתות, גנים, בית ספר, חברים ועוד. חלקם ניתנים למישוש כמו תמונות, חפצים, תכשיטים, מתכונים, רהיטים וחלקם פשוט זכרונות ילדות/בגרות כמו משפטים שנאמרו לנו, חיבוק לפני השינה ונשיקה.

אני למשל, חושבת עליהם כמעט כל לילה, בליבי מודה להם על מה שעשו למעני. מסבי וסבתי שמרתי 2 דברים – טבעות הנישואין שלהם ואת מכונת התפירה המאוד ישנה של סבתי, שאליה היתה קשורה, מוציאה אותה למרפסת ובאויר הצח היתה יושבת ותופרת וזה גם הדבר האחרון שעשתה בחייה (בת 90).

פעמים רבות, גם ללקוחות שלי אני ממליצה לשמור חפצי נוי, רהיטים שנשארו להם מיקיריהם ולא רק מהם אפשר לשמור גם חפץ, רהיט או גוף תאורה מתחילת הזוגיות.

במקרים ואין חפץ/רהיט אני מציעה ליצור קולאז' של תמונות. ניתן לשמור אותן באלבום מודפס או להדפיס על קנבס או לקנות מסגרת משולבת ולהציג את התמונות הנבחרות (ברור שאסור להגזים!).

פנה אלי זוג לפני מעבר דירה, כדי שאעצב את הדירה החדשה אותה רכשו. אחרי סיבוב בדירה הישנה, שכנעתי אותם לשמור את גוף התאורה התלוי

בסלון ובדירה החדשה תלינו אותו בפינת האוכל. גם את המזנון המלצתי שיעבירו וכיום הוא משמש כמקום אחסון ובסיס להצגת תמונות משפחה היקרות לליבם.

לקוחה אחרת מרמת גן חידשה את המזנון שנשאר מהוריה וכעת הוא מככב אצלה בסלון ושידה אחרת הפכנו לארון אמבטיה.

בעבר היו בבתים חפצים אותנטיים, כמו למשל קערות קריסטל או קערות מצויירות בעבודת יד. כיום כדי להיות מעט שונים ולא ללכת בעקבות העדר חפצים אלו יכולים לשמש כאחסון למגבות ידיים בחדר הרחצה, כמתקן (כלי) לאחסון כפות עץ ושאר כלי בישול, אחסון של תכשיטים, איפור או כל דבר אחר שאתם חושבים עליו.

הזכרונות שאותם כלים/חפצים/רהיטים יעלו בנו, בהחלט יגרמו לנו להודיה ולהערכה.

בתמונות שצרפתי ניתן לראות את השימוש החוזר בפריטים שציינתי.

שתפו את הפוסט

השארת תגובה

מגזין מדור לדור - גיליון החודש
מגזין מדור לדור 128
המלצות החודש
לרכישה
לרכישה
לרכישה
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
צור קשר
advizy.me יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

משחקי חשיבה במבצע - מודעה
הפייסבוק שלנו
האוכל כמשחק
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן