הבוס

אישה בוס

חישבו לרגע על אותו מנהל מעורר השראה שפעם היה לכם ועל אותו מנהל שבגללו עזבתם את העבודה, עכשיו חישבו על שתי החלטות מכוננות שקיבלתם במהלך חייכם האחת שקידמה אתכם קדימה והשנייה שהשאירה אתכם באותו מקום.

ישנו קשר ישיר בהתנהלותנו במרחב הפרטי והציבורי וזהו אותו קשר שבין היכולת שלנו לזהות את הקולות הפנימיים שלנו, האישיות שלנו, התכונות שלנו ולהוציאן לפועל.

נקודות האיזון

צד ימין המיצג את:
ההוצאה לפועל
המרחב הציבורי
קבלת החלטות

צד שמאל המייצג את:
העולם הפנימי שלנו
המרחב המשפחתי,
המרחב הפרטי
מחשבות רגשות
BEING


עד שלא תהפוך את תת המודע שלך למודע, הוא ינהל את חייך ואתה תקרא לזה גורל – קארל יונג
הבוס היחיד שקיים בעולמנו זה אנחנו וברגע שנכיר בזאת נוכל לקחת 100% אחריות על חיינו. זוהי בעצם תמצית תהליכי העבודה בשיטת מוח אחד. להושיב סביב שולחן הדיונים את כול הבוסים – הקולות, חלקי האישיות שלנו ולשמוע מה הצורך שלהם, בני כמה הם, מי השותפים שלהם ומי האויבים שלהם ולנהל בין כולם מו"מ. מי מנהל את הישיבה הזאת? חלק שקיים בכול אחד ואחת מאיתנו שקוראים לו : הצופה,  The observer. זהו החלק האלוהי, הבודהה שבנו שאין בו שיפוטיות או ביקורת, ורואה אותנו כשלם. תפקידו להשכין שלום בין כול הקולות, לנהל אותם ולאזן את התנועה פנימה והחוצה. לכולנו יש את החלק הזה ובעזרת תרגול יומי נדע להכירו ובעזרתו ננהל את התנועה בין המחשבות, החלומות, הרצונות והוצאתם לפועל. בזכותו נזהה את הקולות הנעלבים, הפגועים שבנו שגורמים לנו כאב וסבל, שבעיקר אומרים: הם לקחו ממני ונזהה את הקולות של הערך העצמי שיודע כי אנו ראויים, לאהבה .

 

זהרה לוין-מטפלת בשיטת מוח אחד ומעבירה סדנאות בתחומי השינה והחלומות, ניהול כעסים וירידה במשקל

שתפו את הפוסט

השארת תגובה

מגזין מדור לדור - גיליון החודש
מגזין מדור לדור 127
המלצות החודש
לרכישה
לרכישה
לרכישה
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
צור קשר
advizy.me יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

משחקי חשיבה במבצע - מודעה
הפייסבוק שלנו
האוכל כמשחק
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן