דוקטורה אורליאנה

אישה עם שתי למות

תארו לכם שאתם סוף סוף בחופשה בפרו. בחרתם במקום האקזוטי הזה מפני שרציתם לחוות עולם אחר. רגוע ושליו יותר. מקום בו תוכלו לחוות את מקצב החיים של פעם וכן את הפשטות. נופים בראשיתים מהממים, הרים גבוהים, יערות, אגמים, המוני פרחים ונהרות זורמים. אנשים פשוטים המשתייכים לשבט האינקה העתיק. כולם מסבירי פנים ואדיבים צחוקם מתגלגל למרחוק, ילדים כהי עור משחקים בחמש אבנים קלאס וחבל. אתם עוצרים להתבונן בהם ופתאום נתקפים בגל נוסטלגיה לנוכח משחק ששיחקתם בילדותכם וכמעט שכחתם ממנו – אחד מהילדים מסתובב עם פיסת חבל וכל הילדות סביבו קופצות בתורן מעל החבל. איזו ארץ מדהימה זאת,  מאה שנים של שינויים חובקי תבל אינם מורגשים פה כמעט.

שבוע אתם מטיילים ומשתאים לנוכח פיסת גן העדן הזו שעדיין קיימת על פני הגלובוס ושאתם זכיתם לחוות אותה, סופגים את השלווה והטוהר האלו בכל רמ"ח איברים ושס"ה גידים, צידה לדרך כשתחזרו לטירוף מרוץ החיים המערבי.

והנה, בעוד פחות מ 24 שעות תבוא לה השבת. ואיזה שהוא געגוע של קשר מנדנד לכם בנשמה. אז אתם מבררים כמעט בהלצה אם יש בית יהודי היכן שהוא. והתשובה שאתם מקבלים מדהימה ומסקרנת כאחד, אכן יש. בכפר מרוחק בפרברי מאצ'ו פיצ'ו ישנו בית אחד מרוחק ששם תוכלו לקבל את השבת.

"אתם מתכוונים ששרים שם קבלת שבת??" אתם שואלים.

ואתם מקבלים מבט מחוייך וצופן סוד. ומספרים לכם של מי הבית הזה.

זה הבית של 'דה צ'מאנקה בלנקה דר' אורליאנה'!! –(השמאנית הלבנה דר' אורליאנה)

עכשיו הסקרנות שלכם בשיא.

בצהרי שישי אתם עוצרים תוקתוק – מוטו טקסי מזדמן ואתם מוסרים לו את השם של הדוקטורה ויוצאים לדרך.

נוסעים ונוסעים ונוסעים ונוסעים.

העיר הגדולה כבר מזמן מאחוריכם. הכפרים גם הם. פזורים פה ושם לאורך הדרך המתפתלת והציורית. השמש מתחילה לרדת ואתם בפאניקה שמא הלכתם לאיבוד בטבע הפראי הזה. רק הכביש וידיו האמונות של הנהג על ההגה, השעה המאוחרת ובנוסף הסקרנות שלכם מבהירים שמפה אין דרך חזור. רק להמשיך ולנסוע.

והנה מרחוק, כמו מהאגדות, אתם רואים בית. מלא אור. מפיץ אורה על כל סביבותיו.  והעיניים שלכם מתמגנטות אל הבית ואל האור הבוקע ממנו, והנהג מציין בחיוך שכמעט הגעתם אל היעד. באנגלית עילגת הוא מסביר שזה הבית של "דוקטורה אורליאנה".

"אז זה נכון", אתם לוחשים בהשתאות, זה הבית של השמאנית, ההילרית והמרפאה האגדית שחיה בפרו.- אור רובין,- בשמה הנקרא בישראל.

ובצעדים מהוססים אתם צועדים בשביל המוליך אל הבית שנדמה כמן השכינה מרחפת מעליו. ובדלת הפתוחה לרווחה עומדת אור בכבודה ובעצמה, שכשמה כן היא, אישה מלאת אור ושמחה. ובחיוך כובש לב המאיר את פניה השמחות, היא מזמינה אתכם להיכנס פנימה. ובבית אתם רואים נרות שבת על השולחן, חלות טריות ממעשה ידיה מריחים למרחוק בנוסף על תמהיל ריחות של תבשילי השבת המקוריים שמתבשלים בכל בית מישראל.

אל מול עיניכם מתגלית גם ספריית ענק של מעל 1000 ספרי קודש מכל קשת חכמת היהדות, החסידות והקבלה. ספריה שאינה מביישת אף בית מדרש או ישיבה.

ואתם משפשפים עיניים. לא מאמינים למראה עיניכם, משמע אוזניכם ובעיקר הניחוחות העולים באפכם. הדמעות זולגות בשטף ללא מעצור מחוסר אמון. והמילים היחידות שיוצאות לכם מהפה הם: "אנחנו לא מאמינים. לא מאמינים!"

את השבת הזו, שקיבלתם בביתה של אור, לא תשכחו לעולמי עד. מקבלת השבת, האוכל, הזמירות, ניגוני חב"ד אל תוך הלילה, דברי התורה והחסידות. ועד האור הגדול שהוצפו הנשמה והלב והחליטו לשכון שם קבע.

אור היא בראש ובראשונה מורה רוחנית. ומלמדת אלפי אנשים בכל רחבי העולם איך לחיות באור. כלומר באיכות חיים מקסימלית של בריאות, אושר ושפע רוחני וגשמי. אהבה, עוצמה והצלחה בחיים, כיצד להגיע לגאולה פרטית, ובעיקר שמחה.

לאור יש ידע נרחב ביותר בריפוי על פי תורות של הרפואה המשלימה, אנרגיה אוניברסלית, מודעות והעצמה. אולם רק כשהשלימה את כל זה עם תורות הקבלה והחסידות, הבינה אור שאין מה לחפש במקורות חוץ. הכל נמצא בחכמת ותורת ישראל, שבבסיסה היא אומרת שכל איבר בגוף שפגוע או חולה, ישנו איבר כנגדו בנפש שדורש טיפול. ורפואה אמיתית תהיה לרפא את שורש החולי, ורק ריפוי הסיבה השורשית של המחלה תמגר אותה לגמרי. אור מטפלת ומרפאה בעזרת עשר הספירות שבקבלה והיא גם מכשירה הילרים מכל העולם ואיך יוצרים מציאות בכח המחשבה והתודעה.

אור רובין לא נולדה לתוך כל העושר של הידע והיכולות האלו. על אור עברו כל שבעת מדורי הגיהנום של הצרות בעולם, ורק דרכם היא ניכסה לעצמה את אוצרות החכמה שלה.

מעושר גדול וסגנון חיים של האלפיון העליון היא ירדה לחיי צנע וחובות.

היא עברה גירושין ואבדן של אדם קרוב ואהוב מאד.

ואף חלתה במחלה קשה שהפכה אותה למשותקת ארבע וחצי שנים, מחלה שהרופאים לא נתנו לה תקווה להירפא ממנה.

אור החליטה שהיא בוחרת בחיים ובצמיחה. היא החליטה שהיא תגשים את יעוד הנשמה שלה ולא תנוח ולא תשקוט עד שתהפוך את הקערה על פיה ותבטל מעליה את גזר דין המוות הזה.

אור רובין נולדה בחולון בשנת 1959 למשפחה אליטיסטית ממוצא פולני. היא גדלה כילדת שמנת שלא חסרה דבר. ילדות נורמטיבית מאושרת ושמחה כשהמוטו והדחף בבית הוריה היה ללמוד ולהצליח בחיים. כילדה אור בלטה תמיד כמנהיגה חברתית. היא הייתה המובילה בכל פעילות, משחק או מעשה קונדס. האקשן תמיד התרחש בסביבתה וביוזמתה.

בבית הספר ובתיכון היא התבלטה כתלמידה מצטיינת. למדה הוראת מתמטיקה, וכן השתלמה בלימודי פיזיקה, הנדסת מכונות והנדסה אלקטרונית.

בגיל 21 אור מתחתנת, ונולדות לה שתי בנותיה. הזוגיות התפרקה ולאחר שלוש שנים כגרושה היא מוצאת אהבה גדולה, גבר שהיו לו שתי בנות משלו שאור הפכה להן לאם, ובנוסף הם היו משפחה אומנת לילד נוסף. אל תוך בית ברוך ילדים ומלא אהבה ושמחה הזה, אור ובן זוגה מביאים לעולם ילד אהבה משלהם. בנם יקיר.

כבר בסוף ההריון של יקיר אור חשה ברע. סימני מחלה שהלכו והחמירו עד שבגיל 31, כשיקיר היה תינוק בן חודשיים בלבד, אור הפכה למשותקת בשל מחלה נוירולוגית קשה.

לרופאים אין תשובות. רק דיאגנוזות שחורות משחור על התדרדרות. כל חייה של אור כפי שהכירה אותם משתנים כליל. מסיום הקריירה המאתגרת והמתגמלת שלה כמהנדסת מפעל, ועד לבילויים של ספורט ימי וטיולים בחו"ל. כשהקשה מכולם חוסר היכולת אפילו להחזיק ביקיר בנה התינוק.

ארבע וחצי שנים של שיתוק. ללא כל תקווה לריפוי. המח עובד, רוצה ליצור, לעשות, לתפקד וליזום חיים, – והגוף לא מגיב. אין לתאר את התסכול, הייאוש, הדיכאון הנורא, הכאב והצער שהיו אורחי קבע בשנים הנוראות הללו שנדמו כנצח שחור שלא יסתיים לעולם.

יום אחד בעודה שקועה במחשבות על העתיד שלה, ואיך היא, אור רובין, לוקחת אותו בידיה ומשנה את גזר דין הרופאים, ירדה עליה תובנה שאין מצב שדברים קורים סתם כך. אמנם חייה כחילונית לא ערערו את ההבנה והאמונה הבסיסית שיש אלוקים שמנהל את העולם ומשגיח על בני האדם יצירי כפיו, ושלכל אחד מהם יש ייעוד תכלית וסיבה להיותו כאן. מכיוון שדברים לא קורים סתם אז למחלתה ישנה סיבה. גם אם כרגע היא איננה ברורה לה. והיא הגיעה כדי להסב את תשומת ליבה ולעורר אותה לשליחות שלה בעולם שכנראה היא איננה מבצעת.

אור מבינה שאולי היא חווה חולי חשוך מרפא מפני שיש בכוחה להבריא את עצמה ממנו ואז תוכל לרפא עוד אנשים שאין למחלתם מענה ברפואה הקונבנציונלית. רפואה שמרפאה רק את הסימפטום והיא מתעלמת לגמרי מהסיבה והשורש בנפש האדם שהביאו עליו את החולי הזה. מפני שאם מרפאים את הסימפטום ולא את שורש המחלה בנפש, המחלה תחזור.

ריפוי רוחני מעמיק הוא אולי מאתגר ודורש יותר אך התוצאות שלו הם חיים נכונים ובריאים, שמחים ומאושרים יותר בעומק הנשמה, מלאים אור ועשייה שלשמם נוצרנו והם ממלאים אותנו הנאה ושמחה. הריפוי מהמחלה הוא פועל יוצא צדדי מהשינוי המטאורי הזה.

אור התחילה ללמוד אנרגיה אוניברסלית, מודעות עצמית והעצמה. במהלך לימודי הרפואה הרוחנית והאנרגטית על כל גווניה מצבה השתפר פלאים. היא המשיכה ללמוד עוד שיטות ריפוי רבות בארץ ובחו"ל והחלה לטפל בחולים שהרפואה הקונבנציונלית התייאשה מהם. היא טיפלה בכולם ללא תשלום כחלק מהשליחות שלה להביא אור ומרפא לעולם. שמה יצא למרחוק כהילרית ומרפאה מחוללת ניסים. קראו לה:"הרנטגן מחולון". חולים מכל הארץ הגיעו אליה, חולי סרטן על ערש דווי השתקמו אט אט. חולי איידס על סף התאבדות התחזקו ושינו לטובה את חייהם. היו לאור מטופלים רבים כל כך עד שביתה צר מהכילם, ולאחר הוראה של ראש העיר חולון, מר מוטי ששון, ניתן לה חדר טיפולים במתנ"ס העירוני.

בשנת 2000 אור נוסעת לפרו עם חברה הילרית כדי לעבור מסע טיפולי רוחני עם שמאן (מרפא) אינדיאני. אור מתאהבת במקום האקזוטי והבראשיתי הזה על אנשיו החמים וטובי הלב ונקשרת אליו בעבותות של חיבור ואהבה. השמאן אומר לה שהיא עוד תחזור לפרו עם ילדה הקטן.

היא חוזרת לארץ ותוך זמן קצר היא עוברת גירושים שוברי לב ומיד בתום תהליך הגירושין, עוד לפני הבר המצווה של יקיר, אור חוזרת לפרו והפעם כדי לבנות שם את ביתה. בית שמשך אליו מטיילים ישראלים רבים וגם אנשים וחולים מקומיים שאור הביאה ריפוי, שמחה, אור ואושר אל חייהם. שמה התחיל להתפרסם למרחוק.

ושוב היא תופסת את מקל הנדודים. היעד הפעם: חב"ד שבארה"ב. היא מרגישה ששם היא תשלים את לימודי הייעוד שלה. עם לימודי העומק והנסתר של תורת ישראל.

ושם בקראון הייטס, אחרי השתלמות עמוקה היא נהיית מומחית עולמית בתורת התניא והחסידות, תורות הבעל שם טוב והאר"י הקדוש, הקבלה וריפוי דרך עשר הספירות, כלי ריפוי עוצמתיים כל כך שאור מגלה שהם לא רק משלימים את אוקיינוס הידיעות והיכולות שלה, אלא שמקור כל התורות כולן היא תורת ישראל. היא לא קוראת לתהליך שעברה חזרה בתשובה. אלא יותר גילוי המהות. המקור של מי שהיא והייעוד של הנשמה שלה. שם הוא מקור האושר, השמחה, הבריאות, החיוניות והצמיחה.

אור חוזרת לפרו כשלוחה של בית משיח של הרבי מלובביץ', חב"ד, ביתה שנמצא בקצותיו של כפר מרוחק באזור מאצ'ו פיצ'ו, פתוח לרווחה לכל מי שרוצה להיות מואר באור היהדות. באורה של אור ולהתרפאות מכל חולי בידי מרפאה נדירה ביכולותיה. אנשים חולים ובריאים מגיעים אליה לטיפולים ברפואה יהודית משולבת ברפואה אינדיאנית. ותוך מספר שבועות הם לומדים לחיות אורח חיים בריא.

באים אליה קבוצות של מטיילים, אלו שפרו היא בשבילם יעד טיולים אקזוטי. וכאלו שרואים באור כיעד להאיר את חייהם, ופרו היא רק תפאורה משלימה לאור הגדול(ה) שתלמד אותם איך לחיות בשמחה ואיך להתחבר למהות הפנימית ולשליחות שתביא להם אושר ומרפא לחייהם.

"מצווה גדולה להיות בשמחה" בשמחה בהזזת האות ב' זה – מחשבה. אפשר ליצור מציאות חדשה של חיי שמחה, אושר וריפוי בכח המחשבה והתודעה. 'אבל רגע,' אתם שואלים. 'מה מסמלת האות ב' הזו?' ובצדק. מכיוון שאין אף תג מיותר בתורה. המשמעות האנרגטית של האות ב' היא בחירה. זו האות שמתחילה בה התורה,- "בראשית ברא…"

אפשר לבחור לשנות את האמונות והמחשבות כדי לחיות בשמחה. תמיד!!

הגעגועים לילדיה ונכדיה מביאים את אור חזרה לארץ כל חודשיים שלושה. כאן היא פוגשת את מטופליה שחבים לא רק את חייהם אלא בעיקר את איכות החיים שהם זכו לה בזכותה. כאן היא גם מקבלת מטופלים חדשים שאור היא התקווה האחרונה שלהם. בהקשבה עמוקה אליהם היא יוצרת עבורם דרך לטיפול והבראה. שממגרת את שורש הבעיה ושמה אותם על דרך המלך.

בארץ אור מעבירה סדנאות וכנסים תחת השם: "ללמוד לחיות באור". לחוות את אור רובין בסמינר כזה זו חוויה משנה חיים. אור מלמדת בעזרת כלים עוצמתיים מהתורה החסידות והקבלה מלווה במוזיקה יהודית שמיימית, איך לחיות חיים של הארה. איך להתחבר לחכמה עליונה שממלאת אותנו בידע גבוה ובעיקר בשמחה ואושר, שלווה ומנוחה אמיתיים ופנימיים. אחרי חוויה כזו לא נותר אלא לשמור על קשר עם אור דרך שיעורים בלייב בפייסבוק ודרך האתר שלה. שם תמצאו גם השתלמויות ולימודים און ליין בכל נושא של מודעות כיצד לחיות חיים של שמחה אור ושפע.

אור תלמד בארץ מספר סמינרים בשבוע שלפני חג חנוכה – חג האור. כדי לשריין לכם מקום ניתן ליצור עם אור קשר בווטסאפ: 972502688268+

ואם יום אחד תרצו לעבור חווית חיים בלתי נשכחת ולבקר את אור בערבות מאצ'ו פיצ'ו, תגיעו יום או יומיים לפני שבת, תלכו לאורך גדות הנחלים ובין יערות העצים. תלטפו בעדינות לאמה או שתיים. תקפצו בחבל עם ילדי האינקה החייכניים. בחמישי תצאו עם אור לשוק המקומי ותקנו את הירקות והפירות הכי טריים, הכי אורגניים והכי עסיסיים שטעמתם וראיתם מאודכם. משם תלכו לבחור דגים שנשלו זה עתה מהנהר. לכבוד שבת קודש. ובליל שישי, כמו תלמידי הבעל שם טוב, תקומו ב 2.00 לפנות בוקר, כמנהגה של אור מידי לילה לקום, ללמוד, להתחבר ולהתמלא מאור תורת הקבלה, התניא והזוהר. ואחרי יום שישי של הכנות לשבת המלכה תצאו מהבית המואר לבושים בגדי לבן ותצעדו בשבילי ההרים אל תוך השקיעה כדי לקבל את פני שבת המלכה בשירי דוד בן ישי של קבלת השבת.

 

שתפו את הפוסט

השארת תגובה

מגזין מדור לדור - גיליון החודש
מגזין מדור לדור 125
המלצות החודש
לרכישה
לרכישה
לרכישה
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
מודעת פרסום של שי מזרחי - מלחמות ה- AI
צור קשר
advizy.me יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

הפייסבוק שלנו
האוכל כמשחק
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן