בריאות הנפש

שעון מחוגים

לקוחות שואלים אותי לא מעט, מה התהליך של "איחוד אשראי" מקנה לנו. לדעתי, הפעולה הראשונה שנעשת, זה הורדת הלחץ הנפשי בחיינו.

כשאדם חיי במרוץ אחר הלוואה, שלא מכסה את קודמתה, וכל זה בכדיי לחיות, זה לחץ. לחץ נפשי גדול ומעיק.

אשתף במקרה שקרה לי עם משפחת לביא.

משפחת לביא גרה ברמת גן, בדירה שסיימו לשלם לפני כמה שנים, לכאורה, אמורים לצאת לרווחה כלכלית, להתחיל לעשות לביתם.

אך, חיתנו ילדים, עזרו בכלכלתם, הבן קיבל דוח, הבת לא מסתדרת, הלוואה פה, הלוואה שם… נכנסו ללופ שלא ידעו איך לצאת. ההלוואות תפחו ותפחו וכך גם ההחזרים החודשיים. הריבים עם הילדים, הלחץ הנפשי וכו' וכו' הצורך להתעסק בכאן ועכשיו, בלי לפתור את הבעיה משורשה.

הרי כשנזדקן, לא נרצה שילדינו יכלכלו אותנו ולכן מלכתחילה להוציא בחודש יותר מההכנסות, יגמר לא טוב. במקרה הרע, כמו אצל משפחת לביא, הם ימכרו את הנכס (רכושם היחיד) ויעברו להתגורר בשכירות

במקרה היותר אופטימי, הם יעשו איחוד אשראי. שזה לקיחת כל הזנבות (ההלוואות הבנקאיות) שמשלמים עליהם הרבה בכל חודש עקב הפריסה המאפיינת הלוואה בנקאית, לוקחים הלוואה גדולה יותר תחת המשכנתא ובכך מקטינים את התשלומים החודשיים, עושים שינוי תודעתי על אופן בזבוז הכסף, ויוצאים לדרך כלכלית חדשה. עם בריאות נפשית וגופנית, כשבלון הלחץ שיושב בבטן, מתפוגג לאיטו….

משפחת לביא לאחר שכל איש מקצוע שהגיע ייעץ לה למכור, התמזל מזלה וטרם המכירה, הגיע אליי. הם הצליחו להשתמש באופציה האופטימית. אני גאה במשפחה על הדרך הנפלאה שעשו.

הרי לבלון הלחץ הנפשי יש מחיר בריאותי. תמיד. אז בואו ונקום שעה אחת קודם, נעיף את ה"מחרכך" (מחר+אח"כ) ונתחיל לקחת אחריות על הבריאות שלנו.

שתפו את הפוסט

השארת תגובה

מגזין מדור לדור - גיליון החודש
מגזין מדור לדור 130
המלצות החודש
לרכישה
לרכישה
לרכישה
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
צור קשר
advizy.me יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

משחקי חשיבה במבצע - מודעה
הפייסבוק שלנו
האוכל כמשחק
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן