בי פולן

בקבוק תוסף בי פרופיליס

לא רק שהדבורים מספקות לנו דבש- נקטר מתוק ומופלא,

הן גם נותנות לנו מגוון של תרכובות יקרות ערך נוספות: מזון מלכות, אבקת פרחים (פולן) ופרופוליס. יחד עם האלוורה, מוצרי מכוורת משלימים את התוספת המושלמת לאורח חיים בריא ומאוזן.

פולן דבורים (אבקני הפרחים שנאספו ע״י הדבורים) נחשב לאחד מהמזונות השלמים ביותר בטבע. בנוסף, אבקה מוזהבת זו מכילה ביופלבנואידים ותרכובות של נוגדי חמצון חזקים אחרים. מוצר זה, נקי מחומרים משמרים ומחומרי טעם וריח, הוא הכי קרוב לכוורת שרק אפשר. בעזרת מבנה הטבלייה מתאפשרת ספיגה מעולה של הפולן.

פולן הוא המושג האנגלי לאבקת פרחים אותה אוספות הדבורים ומביאות לכוורת כמזון. ללא הפולן לא היו קיימים צמחים, עצים ופרחים; אפילו אנו, בני האדם, תלויים בו.

"פוראוור בי פולן" נאסף מפרחים הגדלים באזורי מדבר מרוחקים וגבוהים אל כלי נירוסטה מיוחדים המוגנים על ידי פטנט. בצורה כזו, מובטח מזון טרי ובעל עוצמה טבעית הגבוהה ביותר. הפולן שנאסף על ידי חברת Forever , הוא טבעי לגמרי, ללא תוספת חומרים משמרים, טעמים מלאכותיים או צבעי מאכל. גרגירי הפולן שנאכלים על ידנו, נספגים בצורה איטית. מסיבה זו, כמות גדולה של גרגירי פולן תספק את התוצאה האפקטיבית ביותר.

חברת Forever הופכת את גרגירי הפולן לטבליות " בי פולן" הנספגות בצורה מושלמת ובמהירות. מספר קטן של טבליות מספק את צריכתנו היומית, הוא מקור מגוון של חומרי תזונה חיוניים כאשר כל אחד מהם דרוש לשמירה על בריאות מושלמת. " פוראוור בי פולן" מכיל יותר מרכיבי תזונה לכל קלוריה מכל תוסף תזונה אחר, ולכן אין פלא שמצביעים עליו כעל אחד ממרכיבי המזון המושלמים ביותר שקיימים. למעשה, גוף האדם היה יכול להתקיים בעזרת פולן בתוספת סיבים ומים בלבד.

מרכיבי התזונה ב"פוראוור בי פולן" מתעכלים ונספגים בגוף בקלות רבה. אנשים רבים נעזרים בתוסף מזון זה, ביניהם ספורטאים המבקשים להגביר ולהיטיב את מצב בריאותם ומקורות האנרגיה שלהם.

שימוש מומלץ

מומלץ להתחיל בכמות קטנה (4/1 טבלית), כדי להבטיח שאין תגובה אלרגית. לאחר מכן הגדל בהדרגה את המינון היומי, עד לטבלית אחת שלוש פעמים ביום

שתפו את הפוסט

השארת תגובה

מגזין מדור לדור - גיליון החודש
מגזין מדור לדור 129
המלצות החודש
לרכישה
לרכישה
לרכישה
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
צור קשר
advizy.me יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

משחקי חשיבה במבצע - מודעה
הפייסבוק שלנו
האוכל כמשחק
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן