בובות בסוכות

בובה שיער כתום על חבל

הצגות זוכות פרסי הבמה לילדים ולנוער לשנת 2023 , סדנאות משפחתיות, סיורים תיאטרליים ואושפיזין מפתיעים ארבעה ימים של חוויה במרכז תיאטרון בובות בחולון.

5-2 באוקטובר 2023

מרכז תיאטרון בובות חולון מזמין אתכן ואתכם לחגיגת "בובות בסוכות" – ארבעה ימים של הצגות זוכות פרסי הבמה לילדים ולנוער לשנת 2023, סדנאות משפחתיות וסיורים תיאטרליים עם אושפיזין מפתיעים וכמובןעם ג'ינג'ה!.

במסגרת החגיגה, יועלו ההצגות 'איתמר צייד החלומות' (תיאטרון הבובות של שושי) ע"פ סיפורו האהוב של דויד גרוסמן, זוכת פרס עיצוב הבובות ופרס שחקנית המשנה; ההצגה 'לואיסה' (תיאטרון הקרון), סיפורה של ילדה קצת שונה, העשויה מענף של קוצים ופנינה. זוכת פרס הצגת היחיד, פרס הבימוי, פרס הוידאוארט ופרס עיצוב התאורה; ההצגה 'הויטרינה של סבתא' (ליאת שבתאי) על הקשר בין סבתא לנכדתה ועל מה שנשאר ממנו לתמיד, זוכת ציון לשבח.

בסדנאות המשפחתיות יוכלו ההורים והילדים ליצור, לפסל, לצלם ולערוך סרטוני אנימציה מדליקים בסדנת "אנימציה ופלסטלינה (סטופ מושן)".

במוזאון לאמנות תיאטרון הבובות יתקיימו סיורים תיאטרליים בהם הבובה ג'ינג'ה ובובנאית ייקחו אתכם למסע בין תערוכות ותצוגות של מאות בובות תיאטרון, יציגו עבורכם מופעיםקצרים וינחו אתכם בסדנת היצירה 'שלומית בונה סוכה"'.‏‎

בסוכת הבובות, הילדים וההורים מוזמנים לסייע ביצירת 'שרשרת המחזור הגדולה'. תוך שימוש במוצרי נייר שיצאו משימוש ויזכו לחיים חדשים.

המוזאון לאמנות תיאטרון הבובות ובו תערוכות ותצוגות של מאות בובות תיאטרון, יהיה גם פתוח בימי האירוע. זהומוזאוןיחידסוגובארץוביןהבודדיםבעולםומציע

אוספים ייחודיים של מאות בובות תיאטרון מסורתיות ועכשוויות, כמוגםתערוכותמתחלפותהמוקדשותלסוגיםמיוחדיםשלבובותאוליוצריםמתחוםהבמהוהמדיה

המצולמת, מהארץ ומחו"ל. התערוכות המרכזיות החדשות הן: 'דּוֹמֵם מְדַבֵּר | תיאטרון הבובות של נועה אריאל' ובה למעלה משישים בובות שעיצבו ובנו אלכס מרגולד, אירינה ליצקי, מריה גורביץ' ואסתר קוגן פקר להצגות של הבובנאית נועה אריאל ז"ל והתערוכה 'בובות בתנועה'מצילומיו של הבובנאי והצלם הניו יורקי ריצ'ארד טורמני.


כניסה חופשית (ללא הדרכה) למוזאון בימים:

שני 2.10 | 14:00-11:00
שלישי 3.10 | 14:00-11:00
רביעי 4.10 | 14:00-11:00, 16:00-18:30
חמישי 5.10 | 14:00-12:00

מחירים:
הצגות לילדים: 50
סדנאות יצירה משפחתיות: (הורה+ילד): 75. כל הורה/ילד נוסף ₪40 
סיורים תיאטרליים משפחתיים: (הורה+ילד): 75. כל הורה/ילד נוסף ₪40 

לפרטים ורכישת כרטיסים: 03-6516848 
https://www.puppetcenter.co.il/events

שתפו את הפוסט

השארת תגובה

מגזין מדור לדור - גיליון החודש
מגזין מדור לדור 127
המלצות החודש
לרכישה
לרכישה
לרכישה
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
צור קשר
advizy.me יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

הפייסבוק שלנו
האוכל כמשחק
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן