אנרגיה בצבע

unnamed

מיצגה הגרנדיוזי של האמנית הבינלאומית בשמת לוין, 'אנרגיה בצבע', המתנשא לגובה 6 מטרים, נחת בימים אלו במגדל פרישמן 46 (פינת דיזינגוף) בת"א. המיצג המרהיב מכיל הדפסים על נייר אורז, שטיח מרשים שנארג בעבודת יד, ודגלי איורים סינים אותנטיים המעטרים את המיצג וסביבתו. היצירה מהווה חלק ממיצג ענק שהציגה לוין בסוג'יו שבסין, הכולל בין השאר קולאג' המתפרס על פני 8X23 מטר של 60 ציורי שמן ענקיים. אוצרת – שושן ברוש-ויץ. המיצג יוצב בישראל כ-4 חודשים.

הציירת הבינלאומית המוערכת, בשמת לוין, המתגוררת שנים רבות בסין, מביאה בימים אלו לישראל מיצג חדש, המחייה דמויות סיניות גרנדיוזיות, ומעניק להן אינטרפרטציה חדשה המערערת על מוסכמות התרבות והמסורת השגורות בסין. העבודות מציגות רב-תרבותיות, שבאה לידי ביטוי במאפיינים סינים כמו קווי תנועה קליגרפית דמוית דיו שחר במשיכת קווי השפתיים, העיניים, האף, הלבוש והאביזרים. גם הדפוסים הצורנים בציורים מהדהדים את עולם הטבע שמאפיין את סין: אפרק אדום, זנב טווס, פריחת מגנוליה ועוד ועוד. לצד קישוטיות סינית של הדמויות, מאופיינים הציורים בצורות גיאומטריות המייצגים את הגלובליזציה של ימינו.

בשמת לוין, ילידת ירושלים, חיה ומציירת בשנחאי. לוין למדה ציור בניו יורק ובאיטליה ועבודותיה הוצגו עד היום בתערוכות יחיד ובתערוכות קבוצתיות בניו יורק, מיאמי, קליפורניה, הונג קונג, סינגפור, שאנגחאי, בייג'ינג, בלגיה ועוד.

חברות וחברים יקרים,
אשמח מאוד לארח אתכם במיצג החדש שלי – 'אנרגיה בצבע', במגדל פרישמן 46 (פינת דיזינגוף) ת"א, המהווה עבורי הזדמנות נפלאה לחשוף את יצירותיי ושפתי האמנותית הייחודית בפני הקהל הישראלי. בינתיים, אתם מוזמנים לבקר בעמוד הפייסבוק שלי ובאתר האינטרנט, כדי שנכיר טוב יותר.
שיהיה לכולנו חג סוכות שמח
שלכם,
בשמת לוין

שתפו את הפוסט

השארת תגובה

מגזין מדור לדור - גיליון החודש
מגזין מדור לדור 129
המלצות החודש
לרכישה
לרכישה
לרכישה
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
צור קשר
advizy.me יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

משחקי חשיבה במבצע - מודעה
הפייסבוק שלנו
האוכל כמשחק
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן