איך מחברים פרחים לנרות? איך מאירים בחנוכה?

טרנדים חדשים בעיצוב שולחן בסדנא כיפית לקראת חנוכה
עם המורה לעיצוב אירועים רוית חודורוב
בגלריה לה ברוכאנט דו וילאז' La Brocante du village*
הלימון 19 רמות השבים 09-7656063
יום ה' 3.12 בשעה 19:30
מחיר הסדנא 70 שקלים בהרשמה מראש.
80
שקלים בערב הסדנא. הרשמה בטל 09-7656063

אחד הטרנדים החמים בעיצוב שולחן הם שזירת פרחים, ולא רק באגרטלים, אלא כקישוט לבקבוקים לכוסות ולחובקי מפיות. איך משלבים האביזרים הפרחוניים האלו בשולחן רגיל ובשולחן חנוכה? כיצד שומרים על שולחן יפהפה ובטיחותי כשילדים קטנים מסתובבים בין הרגליים? איזו תאורה מתאימה לחנוכה?

הגלריה הרומנטית החדשה בשרון La Brocante du village* תארח את המורה לעיצוב אירועים רוית חודורוב לסדנא כיפית של עיצוב שולחן טרנדי לחנוכה . תורת הצבעים והאירוח , תורת הקומפוזיציה הנכונה, עבודה עם פרחים וחומרי גלם  פשוטים  ועוד טיפים  שימושיים .
גלריית "La Brocante du Village " מהווה חנות קונספט שונה וייחודית. היא שונה מחנויות עתיקות אחרות בארץ , בכך שהיא מסודרת כמו בגלריה/מוזיאון בסגנון אירופאי קלאסי.
החפצים והרהיטים הם פריטי אספנות,שנבחרו בקפידה בירידי חפצים באירופה (ברוכאנטים)** ויובאו ארצה. לכל חפץ מוצמדת תגית בה מסופר סיפורו האישי הכולל את ייעודו במקור, התקופה והסגנון אליה הוא משתייך והייחודיות שלו.
רוית חודורוב מורה ומעצבת אירועים מזה 22 שנה . עיצבה מעל 700 אירועים , עבדה בחברות מובילות לעיצוב בארץ L.D.H , כריס וייס וחיה אלוני. לימדה מכללות המובילות בארץ לעיצוב אירועים ופתחה את החוג הראשון לילדים בישראל "עיצוב אירועים " לילדים בני 9-12.
לפרטים נוספים ולתיאום ביקור בגלריה או בסדנא
אוצר תרבות, הילה קומם 052-3534666 , יהודה קורן 052-3350928

** ברוכאנט הוא יריד חפצים אירופאי, שנערך אחת לשנה. לכל כפר, עיירה או פרבר ישנו תאריך שנתי בו מורשים התושבים להוציא החוצה את מרכולתם ולהציע אותם למכירה.
"
לה ברוכאנט דו ווילג' בתרגום חופשי משמעה אסופת החפצים מהכפר."

שתפו את הפוסט

השארת תגובה

גיליון החודש
שער מגזין 106
המלצות החודש
לרכישה
לרכישה
לרכישה
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
פרסומות
צור קשר
הכל מתחיל בך - הקול הגברי - באנר פרסום לקבוצת פייסבוק
סיגל גבאי, מלווה להתפתחות מקצועית ואישית, מאמנת מוסמכת, מאסטר ל- NLP.
הפייסבוק שלנו
האוכל כמשחק
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן