"אביב מתעורר"

תערוכת אביב - ציור

תערוכה חדשה של 3 אמנים ישראלים:

יפעת פורת, דורון אהרוני וטל שורץ

 

בגלריית האמנים ברמת אביב

פתוח  לקהל הרחב החל מ –  24.04.23 עד 15.5.23

 

"אביב מתעורר": הינה תערוכה חדשה המציגה 3 אמנים ישראלים: יפעת פורת, דורון אהרוני וטל שורץ העוסקים במסע לעומק התודעה, בצמיחה  ובשכרון חושים של פירוק והרכבה בצבע ותנועה. התערוכה תוצג לקהל הרחב בגלריית האמנים ברמת אביב, החל מה 24 לאפריל עד ה 15 למאי.

יפעת פורת– (1972),מתגוררת ויוצרת בצור יגאל-כוכב יאיר. אמנית דיגיטל וצילום מעובד. ביצירותיה שואפת יפעת להסיר את הלוט ולחשוף את הקסם הנסתר באי שם,  האפשרי מאחורי הקיים, המציאות בתוך הדמיון, הפופ בתוך הארט.  תהליך היצירה הוא דיגיטלי, בד הציור הוא לעיתים רגע שלכדה בצילום,   ופעמים אחרות מסך ריק, שעליו מתווספים עוד ועוד אובייקטים- כל אובייקט וכל צבע הם פרק בסיפור היצירה. היצירות בתערוכה מודפסות על גבי קנבס מתוח על מסגרת עץ, מוכנות לתליה, וניתן להזמינן בגדלים משתנים. את חלקן ניתן להזמין גם כהדפס על מתכת או זכוכית.

דורון אהרוני –  (1967), מתגורר ויוצר בקריית טבעון. מציג בתערוכה החדשה סדרת עבודות בצבעי אקריליק על משטחי בד גדולים תוך השראה מצילומים אישיים וממקורות אחרים: נופים, דמויות ,מבנים וכו'. הציורים לרוב נמצאים במימד זמן ומקום אחר ואף נראים כסוג של הצטלבויות בין תרבויות מהארץ ומהעולם. הציורים מציגים סיטואציות שקטות אך טעונים בצבעוניות חושנית עזה אשר גורמת לצופה תחושת התרגשות והתפעמות מול מציאות יום יומית. הדרך חשובה יותר מהמטרה לדעת אהרוני. הוא מאמין ש"צייר תמיד מצייר את עצמו".

דר' טל שורץ (1968) מתגוררת ויוצרת באכזיב. המפגש והדיאלוג הפנימי שלה כאמנית ויוצרת מונע מתוך עולמות פנימיים וחיצונים ומפגשים רב תרבותיים. שיחות נפש וחילופי עונות, מוסיקה מתנגנת או סרט המעורר רגשית מביאים אותה ישר לעולמות של חומרים מגוונים היוצרים שפה משותפת על גבי קנבס,

 

אבן, עץ סחף או כל חומר אחר. "כל מה שנע סביבי ובתוכי מתורגם ליצירה כאשר לרוב אין היא מתוכננת מראש ורק לקראת סופה מתרכזים החומרים לקומפוזיציה ודימויים ברורים ובהירים יותר." מתקופת הסגרים עקב הקורונה מהווים הים הפתוח וההליכה על חופיו את מירב השראתה ליצירה וכך גם החומרים הנאספים לתערוכה החדשה.

 

ארוע חגיגי לפתיחת התערוכות יתקיים ביום חמישי, 02.05.23  בשעה 20:00 בגלריית עופר רמת אביב. האירוע  כולל יין וכיבוד קל יתקיים ברחבה החיצונית של קניון רמת אביב, אחרי "ארקפה", בארוע יתקיים מפגש עם היוצרים  ושיח גלריה. הכניסה חופשית

 

אוצרת התערוכות: איילת אמוראי-בירן

 

לפרטים נוספים:אריאל  – דניאלה רייבנבך תקשורת: 03-6360000

שתפו את הפוסט

השארת תגובה

מגזין מדור לדור - גיליון החודש
מגזין מדור לדור 127
המלצות החודש
לרכישה
לרכישה
לרכישה
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
לאתר המשחקים
צור קשר
advizy.me יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

יצירת שיתופי פעולה בין עסקים בלחיצת כפתור

משחקי חשיבה במבצע - מודעה
הפייסבוק שלנו
האוכל כמשחק
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן